İptal İade ve Değişim Koşulları

Polat Tıbbi Tekstil – Medikal Sağlık Hizmetleri ve Dış Ticaret (www.beyaznevresim.com) Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 

Değişim Koşulları

14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte MNG Kargo şirketiye alıcı ödemeli (ücretsiz) gönderebilirsiniz.

İnternet sitesinden alınan ürünün ayni bedelin altında bir ürün ile değişim yapılamamaktadır

Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

İade Etme Koşulları

14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz. İade işlemleri E-ticaret biriminden yapılmaktadır. Mağazalarımızdan internet siparişlerinin iadeleri yapılmamaktadır.

İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satıla bilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (toka, kemer, kurdele vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

İade etmek istediğiniz ürünleri, 14 gün içerisinde MNG Kargo ile göndermeniz durumunda kargo ücreti beyaznevresim.com tarafından karşılanmaktadır. Sipariş tesliminden itibaren 14 gün geçmesinin ardından iade talebi ile gönderilen siparişler iade alınamamaktadır ve bu süreçten dolayı oluşan kargo bedelini beyaznevresim.com karşılamamaktadır.

İade Talebinde Ücret iadesi Prosedürü

 İade etmek istediğiniz ürünleri, 14 gün içerisinde MNG Kargo ile göndermeniz durumunda kargo ücreti beyaznevresim.com tarafından karşılanmaktadır. Sipariş tesliminden itibaren 14 gün geçmesinin ardından iade talebi ile gönderilen siparişler iade alınamamaktadır ve bu süreçten dolayı oluşan kargo bedelini beyaznevresim.com karşılamamaktadır.

İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler beyaznevresim.com tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde ücret iadesi Kredi Kartınıza yapılacak olup provizyon kodu tarafınıza mail yolu ile bildirilmektedir.

Provizyon Kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda provizyon kodunuz ile beraber bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

İade Etme Koşulları

 Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz. Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

İptal Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz. Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki koşullara istinaden yapılan iptal taleplerinde ücret iadesi 7 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılacak olup provizyon kodu tarafınıza mail yolu ile bildirilmektedir. Provizyon Kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda provizyon kodunuz ile beraber bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

İade Adresi Bilgilendirme Esasları

İade bilgilendirmesi: İade işlemleriniz tamamlandığında mail yolu ile bilgilendirme yapılır.
İade Adresi: BeyazNevresim.Com E-Ticaret Birimi

Çobançeşme Mah. Fatih Cad. Aladağ Sok. No:1 Kat: 4 & 6 Yenibosna/ Bahçelievler/ İSTANBUL

Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için +90 212 489 4080 nolu Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 10:30 - 18:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

Destek için: İletişim bölümünden ilgili departmana mesaj yollayabilir veya +90 212 489 4080 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

İade Değişim Bildirisi Tarafımıza Telefon veya E-mail İle Yapılmadan ve Tarafımızaca Onay Verilmeyen Gönderiler Teslim Alınmayacaktır. Tarafınıza İade Edilecektir.

Onay Verilen Gönderiler: 

İade / Değişim veya İptal Edeceğiniz Ürünleri Göndermeden Önce Lütfen İade Değişim Formunu Doldurunuz Ürün İle Birlikte Adresimize Gönderiniz.

İade Değişim Formunu İndirmek İçin Tıklayınız

NOT: CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER
Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.
- Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler (ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arzedebilen ürünler Örn: kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler (yastık, yorgan, nevresim, çarşaf) iadesi mümkün değildir

İade Değişim Bildirisi Yapmak İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz