9/9

Beyaznevresim.com - Tekstil ürünleri toptan ve perakende satış sitesi.

Tekstil sektörünün etkinliğinin artırılması, yeniden yapılanma ve kullanımını artırmak için kapsamlı çözümler sunan beyaznevresim.com (Polat Tibbi Tekstil);

Modernleşme ile birlikte hayatımıza giren ve her konuda büyük önem verdiğimiz ‘Stil’ anlayışı, kendini ev tekstilinde olduğu kadar proje işlerinde de göstermektedir ve müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek için projeye özgü tasarımlar gereklilik olmuştur.

Otel, restoran, hastane, öğrenci yurdu gibi özel proje işleri için; regüle ürün grupları dışında projeye özgü ihtiyaçlara cevap verebilecek özel üretim taleplerinde bayilerine destek vermekteyiz.

İnsan haklarına saygıyı öncelikli ve temel bir ilke olarak kabul eden Polat Tıbbi Tekstil, kurumsal sosyal sorumluluklarını taviz vermeden gerçekleştirmeye devam ediyor.

Yenilik Ve Özgünlük
Deneyimli, araştırmacı ve öngörülü ekibi yıl boyu pazar ve müşteri gereklilikleri yanı sıra trendleri öncü olarak takip etme ve trend yaratabilme prensibini benimsemiştir.

  1. Güvenilirlik,
  2. Yüksek sorumluluk duygusu,
  3. Deneyim,
  4. Kalite bilinci,
  5. Sürekli gelişim inancı,
  6. İş ahlakına bağlılık,
  7. Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.

Yıllar süren emeğimizin neticesinde bunu siz değerli müşterilerimiz sayesinde başarmış olmanın haklı gururunu yaşıyor ve bizi tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyoruz.