0 Your Cart

Preparation for Summer Season with Hotel Textile Products

06.03.2019
by Beyaz Nevresim
Otel Tekstili Ürünleriyle Yaz Sezonuna Hazırlık

With the warming of the weather, the hotels speeded up their preparations and the holiday season, which the holidaymakers were looking forward to with the coming of Ramadan.

This year the month of Ramadan will begin on May 6 and end on June 3rd. Ramadan will begin on Tuesday, June 4 and end on Friday, June 6. If you can combine with the week break, you will be able to increase the Ramadan holiday to 6 days. The Eid al-Adha will be a 4-day holiday starting on Sunday August 11th, August 10th and starting on August 14th.

Hotel owners who know this hotel is trying to complete the hotel textiles. The biggest lack of hotel textile products is the aging of hotel textile products. Because the hotel textile products are more worn than furniture and other items, if used for a long time in the color and texture of the sheets in the first day causes the loss.

When your customers enter the first hotel room, the first thing to do is to clean your hotel towels in the bathroom because your bed and bed linen are cleaning.

otel tekstili fiyatları

Otel Tekstilinde Beklentiler:

1-) Ucuz otel tekstili ürünü olması

2)  Kaliteden taviz vermemesi

3-) Hacimli üretim

4-) Özelleştirebilir, tasarım değişiklikleri olması

Ürünlerimizin tamamı kendi üretimimiz olduğundan dilediğiniz gibi ölçü yapabilmekteyiz. 

Otel Odalarında Olması Gerekenler

Otel Televizyonu

Gelişen teknoloji ve yayınların HD olmasıyla beraber artık otel odalarındaki tvlerde Full HD olmaya başladı. Otel odalarında kullanılan televizyonlar çok yer kaplamayan televizyon tercih ediliyor. Tek anten üzerinden verilen yayınlar haricinde oteller gelişen altyapı ile birlikte IP TV'yede yönelmeye başladı. 

Yine duvara veya masaya gizli otomatik çıkan televizyonlarda 5 yıldızlı otellerin kral dairelerinde kullandıkları seçeneklerden biri. Televizyonun küçüklüğü veya büyüklüğü otelin müşteri kitlesine göre değişmekte butik oteller otel televizyonlarını küçük ekrandan yana kullanırken kimi 5 yıldızlı oteller otel televizyonlarını büyük ekrandan yana kullanmakta.

Toptan Nevresim Takımı

toptan nevresim takımı fiyatları

Müşterilerine en yüksek standartı sunmak için yarış eden oteller müşterilerin ilk ziyaret ettikleri yer olan otel odalarındaki otel tekstili ihtiyaçlarında çıtayı yükseğe çıkarmış durumdalar. Saten çizgili dokusu ile son derece şık duran 83 tel nevresim takımı ürünümüz 5 yıldızlı oteller başta olmak üzere birçok büyük ve orta ölçekli otelin kullandığı ürünlerdendir.

Tekstil ihtiyaçlarının tamamlamaya çalışan oteller öncelikli düşünceleri toptan nevresim takımını ucuz fiyatlara bulmaktır. Nevresim takımlarının fiyatları üreticilerde uygun olacaktır. Üretici olan firmamız nevresim takımı fiyatları oldukça makuldür.

Standart Nevresim Takımı Ölçüleri

toptan nevresim takımı fiyatları

Tek kişilik bir yatak ebatını standart 90x190 cm'den alırsak 160x220 cm Nevresim (yorgan kılıfı), 160x240 cm Çarşaf ve son olarak yastık kılıfı 50x70 cm'dir.

Çift kişilik bir yatak ebatı 160x240 cm olduğunu ele alırsak 200x200 cm Nevresim (yorgan kılıfı), 240x280 cm Çarşaf, 50x70 cm yastık kılıfı 2 adettir.

Çarşafın yataktan kaymaması için ise lastikli çarşaf önerilir. Lastikli çarşaf olduğunda yatak yüksekliğinin belirtilmesi gerekir.

Toptan Otel Havluları

toptan havlu fiyatları

Otellerin belkide en önemli otel tekstili ihtiyaçlarından olan otel havluları üreticiden toptan fiyatlar sunuyoruz. Farklı ebat ve gramajlarda olan havlularımız sık dokumaları sayesinde yıkamalara oldukça dayanıklıdır. Toptan havlu fiyatlarımızı çoklu adet alımlarınızda sunuyoruz. Havlularımız 16/1 iplik veya 20/1 iplik olarak değişmekte bu değerler aynı otel nevresim takımlarında olduğu gibi havlularda bu şekilde geçerlidir.

Havlu Ebatları

Ayak Havlusu: 50x70 cm
Gramajları 200 - 250 - 300 Gr Havlu

El ve Yüz Havlusu: 50x90 cm
Gramajları 200 - 250 - 300 Gr Havlu

Banyo Havlusu: 70x140 cm
Gramajları 400 - 450 - 500 Gr Havlu

Vücut Havlusu 90x150 cm
Gramajları: 600 - 650 - 700 Gr Havlu

Toptan Otel Yastıkları toptan yastık fiyatları

Otel odalarının en çok dikkat ettiklerinden biride otel yastıklarıdır. Beş yıldızlı otellerde bulunan yüksek gramajlı yastıklarımız perakende müşterimizinde en çok tercih ettikleri yastıklardandır. Yüksek gramajlı yastıklar boyun bölgesini daha fazla doldurduğundan otel müşteriniz uyandığında son derece dinlenmiş bir şekilde uyanacaklardır.

Ürünlerinizin rahatlığı beraberinde müşteri memnuniyetini sağlayacaktır. Toptan alımlarınızda ucuz yastık fiyatları arayışınızın farkındayız ancak çok ucuz yastıklarda kaliteden feragat edeceğinizi unutmayın. Yıllık alım yapan otel firmaları toptan otel yastık alımlarını kaliteden yana kullanmaları aldığı ürünün ömrü açısından yararlı olacaktır.

Otel Yorganları

toptan yorgan fiyatları

Otellerin bir diğer önemli ihtiyacı otel yorganları farklı gramajdaki ebatlarıya butik otellerden beş yıldızlı otellere kadar birçok otelin ihtiyacına uygun üretilmiştir.

İçerisindeki yüksek dolgu sayesinde kış aylarında yumuşak ve sıcakcık bir etki bırakacaktır. Yorganlarımız hava geçirgen özelliğine sahiptir. Otel firmaları toptan yorgan fiyatlarını üretici olan firmamızdan güvenle alabilirler.

Otel Battaniyeleri

toptan battaniye fiyatları

Kış aylarında otellerin ihtiyaçlarından biride otel battaniyeleridir. Soğuk kış aylarında yorganla beraber verilen otel battaniyelerinde kalite olmazsa olmazlardandır. Akrilik ve yün karışım battaniyelerin yanında %100 akrilik battaniyeler yada yün battaniyeler otel firmaları tarafından en çok tercih edilen battaniyelerdendir.

Oteller toptan alımlarda ucuz battaniye fiyatlarında yoğunlaşsada ucuza battaniyenin kalitesini görünce en ucuz battaniyenin değil uygun fiyatlı battaniyenin peşinden gitmek olduğunun farkına vardılar. Oteller için ideal battaniye akrilik battaniyedir. Akrilik battaniye ısıyı hapseder ve hızlı bir şekilde ısınmanızı sağlar. Otellerin toptan battaniye fiyatları alırken bir diğer dikkat ettiği konu olan battaniye tüylenmesi ürünlerimizde gerçekleşmez. Battaniyelerimiz tüylenme yapmaz sık yıkamaya dayanıklı ve uzun kullanım için üretilmiştir.

Otel Perdeleri

toptan perdeler

Otellerin bir diğer ihtiyacı otel perdeleridir. Kimi otellerde sezon zamanı sürekli güneş gören perdelerde renginde solma meydana gelebileceğinden otel perdesi seçerken odanın sürekli güneş alıp almamasına göre renk seçemi yapmak doğru olacaktır. Güneş gören odalarda koyu tonda perde kullanımı hem renginin solmasına yol açar hemde perde renkten dolayı güneş ışınlarını emdiğinden odadaki sıcaklığı arttırır. 

  

Comments

No posts found

Write a review