0 Your Cart

Oteller İçin Nevresim Takımı Çeşitleri Fiyatları

25.11.2019
by Beyaz Nevresim

Oteller İçin Nevresim Takımı Çeşitleri Fiyatları

Otellerin olmazsa olması nevresim takımlarının üreticisi olan firmamız Türkiye’deki birçok otelin otel nevresim takımı ihtiyacını karşılamaktadır. Otel odalarında otel tekstili olarak genel ürünler:

Otellerde Kullanılan Otel Tekstili Malzemeleri:

  • El & Yüz Havlusu
  • Ayak Havlusu
  • Banyo Havlusu
  • Bornoz
  • Nevresim Takımı

Otellerde Kullanılan Nevresim Takımı Çeşitleri

  • 57 Tel Nevresim Takımı Çeşitleri

 

Otel tekstilinde birçok Anadolu otelinin kullandığı nevresim takımı kalitesidir. Nevresim takımları “tel” olarak ifade edilen iplik sıklıklarına göre değerlendirilir. 57 tel nevresim takımı iplik sayısı diğerlerinden az olmasına karşın polyester içermez %100 pamuk dokuma kumaş kullanılan bir ürünümüzdür.

  • 63 Tel Nevresim Takımı Çeşitleri

 

57 tel nevresim kalitesinin bir üst kalitesi aynı şekilde iplik sayısının biraz daha yüksek olduğu nevresim takımı çeşidi olan 63 tel nevresim takımı özellikle butik oteller tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. 63 tel nevresim takımı ne çok iyi ne çok kötü bir üründür, 63 tel nevresim takımımız 57 tel nevresim takımında olduğu gibi %100 pamuk dokuma kumaştan üretilmiştir. Endüstriyel kullanıma uygun sık yıkamaya dayanıklı üretilmiştir.

  • 83 Tel Nevresim Takımı Çeşitleri

 

Yüksek kalite olarak ifade ettiğimiz nevresim takımı çeşitidir. 83 tel nevresim takımları 57 ve 63 tel nevresim takımından farklı olarak saten geçişlere sahiptir. Saten geçişler 83 tel nevresim takımının yıkandıktan sonra ütülemesini kolaylaştırmak ve kırışmayı azaltmak için yapılmıştır. Bu nevresim takımı çeşidimizi beş yıldızlı oteller tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

  • 120 Tel Nevresim Takımı Çeşitleri

 

Özellikle yurtdışı otellerinin tercih ettiği nevresim takımı çeşitidir. Bu kumaş oldukça tok bir kumaş olup gözle görülür kalite farkı vardır. 83 teldeki gibi saten geçişlerine sahiptir ancak saten geçişleri 83 telden daha ince fakat daha sıktır. Böylece kırışma engellenir ütülemesi son derece kolay bir üründür. Dokumanın çok sık olmasından dolayı 83 tel ve 120 tel nevresim takımları uzun yıllar ilk günkü kalitesini korur.

Comments

No posts found

Write a review