9/9

Alez Fiyatları ?

Alezlerimiz hastaneler, hasta bakım evleri ve otellerde kullanılmaktadır. Otellerin ve hastanelerin ihtiyaçları üzerine hazırlanan yatak alezlerimiz uzun yıllar dayanacak şekilde üretilmiştir. Yatak alezlerinimiz sıvı geçirmez özelliği sayesinde yatağa mahkum hastalar ve küçük çocuklarda çokça kullanılmaktadır.

Yatak Alezi Nasıl Kullanılır ?

Yatak alezinin birden fazla çeşidi olduğu için kullanım şekli aldığınız aleze göre değişir. Örneğin tulum alezleri yatağın dört tarafını kenarları gözükmeyecek şekilde korurken standart yatak alezi ise dört köşesindeki lastikler ile yatağa tutturulur. Ayrıca tulum alezleri yatağı her tarafından kavradığı için yatak çıkma ve çarşafın yataktan kaymasını engeller.

Fermuarlı yatak alezleri ise yatağı altı dahil tüm ebatlarını kaplar ancak fermuarlı yatak alezleri yatağı hiç görüzmeyecek şekilde kapattığından kumaş daha fazla olduğu için alez fiyatı olarak daha yüksek olur.

Toptan Yatak Alezi Fiyatları

Yatak alezlerinin en çok adetli kullanıldığı yerler oteller ve hastanelerdir. Buralarda hijyen hat safada olduğundan sıvı geçirmemezlik çok önemlidir. Alezler 2 katmandan oluşur ilk katman havlu polyester karışımdır leke tutmaz özelliktedir, ikinci katman ise sıvının yatak veya yorğan ile temasını önleyen "poliüretan" kaplamadır. Otel ve hastane gibi kurumlardan toptan alım olduğundan toptan alez fiyatları oldukça önemlidir. 

Toptan Yatak Alezi Fiyatları

Yatak alezlerinin en çok adetli kullanıldığı yerler olan oteller