9/9

Otellerde Ramazan Bayramı Yoğunluğu

18-06-2021
Admin Admin

Tur şirketlerinin yurt içi ve yurt dışına düzenlemiş olduğu kampanyalarla birlikte adeta oteller doldu taştı. Okulların tatil olmasıyla beraber rezervasyonların hızlandığı dönemde otel yönetimleri durumdan oldukça memnun. Otobüs ve havayolu şirketlerinde de durum farksız değil bu yıl tatil haftasonuna gelmesine rağmen talepler oldukça yogun çoğu otobüs firması seferlerine ek sefer koyma kararı aldı.

Tatilcilerin bir kısmı memleketini tercih ederken bir kısmıda Ege, Akdeniz, KKTC gibi tatilin merkezine gitmeyi tercih ediyor. Otel fiyatları otelin konumu ve sunduğu hizmetler, aktiviteleri gibi katma değer hizmetlerle belirleniyor. Günlüğü 150 - 200 TL'den başlayan oteller ile tatili doyasıya yaşayabilirsiniz. Oteller bu kısa tatilde müşterilerine en iyi tatili sunabilmek için yarışırken ayrıca otel tekstili ihtiyaçlarınada hız vermiş durumdalar. Otellerin birçoğu otel tekstili ürünlerini yenilediği yeni olanların ise elindeki ürünlere ek olabilecek sorunları engellemek amacıyla ürünlerini yedeklediğini söyleyebiliriz. Toptan nevresim takımı fiyatlarında en iyi kalite ve fiyatı bir araya getirmeyi amaçlayan firmamızda sevkiyatlarına hız vermiş durumdadır.

Otel tekstilinde üretici konumunda olan firmamız beyaznevresim.com olarak yollarda kazasız herkesin sağlıklı mutlu bir tatil geçirmesi temenni ediyoruz.

Comments

No posts found

Write a review