9/9

Otel Tekstili, Toptan Havlu, Otel Havlusu, Renkli Havlu, Ucuz Havlu, Nakışlı Havlu, Bambu Havlu, Sauna Havlu, Havlu, Berber Havlusu, Promosyon Havlu, El Havlusu, Plaj Havlusu, Havlu Çeşitleri

Havlu kumaşın her iki yüzünde, zemindeki çözgü ipliklerinden ayrı olarak işleyen ve bukle iplikleri denilen özel çözgü iplikleriyle oluşturulmuş bukleler vardır. Bukleler, oluşumları için gerekli bukle çözgüsü uzunluğunu devirli olarak sağlayan ve dokuma tezgahına monte edilen kimi mekanik düzeneklerle (değişken kurslu tefe ya da sıkıştırmalı tarak) elde edilir. Bu dokumaların üretiminde genellikle pamuk kullanılır. Ağartma işleminden sonra, havlu kumaşlara çok yüksek bir su emme yeteneği kazandırılır; bu da, bu dokumaların kullanım alanlarını açıklar. Ayrıca, bukle ipliklerine bir jaker mekaniğiyle kumanda edilerek, çeşitli renkleri ipliklerin kullanımıyla dokuma üzerinde düzenli ya da düzensiz değişik desenler oluşturulabilir.

  • Ayak Havlusu

50x70 cm ebatında olan havlularımız 200 - 250 - 300 gramaj ağırlığındadır. %100 ringi iplikten dokunan havlularımız ayak havlusu desenlidir. Toptan ayak havlusu alımlarınıza, projenin büyüklüğüne bağlı olarak fiyat almak için lütfen iletişime geçiniz.

Ayak Havlusu Satın Al Toptan Ayak Havlusu

  • Banyo Havlusu

70x140 cm ebatında olan havlularımız: 400 - 500 - 600 gramaj ağırlığındadır.
90x150 cm ebatında olan havlularımız: 600 - 650 - 750 gramaj ağırlığındadır.

%100 Pamuk olan banyo havlularımız dört kenarı çift dikişlidir. Ayrıca istenilen renk ve logolu havlu üretim, yapabilmekteyiz. Logolu, renkli üretim toptan banyo havlusu alımları otel banyo havlusu gibi istekler doğrultusunda yapılır.

Banyo Havlusu Satın AlToptan Banyo Havlusu

  • El Havlusu & Yüz Havlusu

30x30 cm ebatında olan havlularımız 40 gramaj ağırlığındadır.
30x150 cm ebatında olan havlularımız: 60 - 90 gramaj ağırlığındadır.
50x90 cm ebatında olan havlularımız: 200 - 250 - 300 gramaj ağırlığındadır.

30x30 cm ebatındaki havlularımız traş havlusu, el havlusu olarak kullanılabilmekte ayrıca perakende müşterilerimiz tarafından düğün havlusu olarakta kullanılmaktadır.
30x150 kuaför sıklıkla kullandığı havludur. Kuaför havluları %100 pamuk ring iplikten dokunmuştur. Ayrıca istenilen renk ve logolu havlu üretim, yapabilmekteyiz.

Logolu, renkli üretim toptan el havlusu, yüz havlusu alımlarında yüksek adetli istekler doğrultusunda yapılır.

El Havlusu - Yüz HavlusuToptan El Havlusu - Yüz Havlusu