9/9

otel tekstili

Nevresim takımı çarşaf, yastık kılıfı ve nevresim olmak üzere 3 parçadan oluşur. Çarşaf yatak yüzeyine, nevresim yorgan dışı, yastık kılıfı ise yastığın dışına takılır. Otel çarşafları kalite türlerine göre 57 - 63 ve 83 Tel nevresim takımlarından oluşur. Otel tekstili ürünlerinde en iyisi arayan firmanız için önerimiz 83 tel nevresim takımıdır. 63 tel nevresim takımı ise orta seviye olarak belirttiğimiz otel tekstili fiyatlarında fiyat / performansa yönelik olan bir üründür. Butik oteller için 63 tel nevresim takımı önermekteyiz 83 tel nevresim takımı ise 5 yıldızlı oteller için olan nevresim takımıdır.

Otel Nevresim Fiyatları

Ayrıca nevresim takımı olarak aldığınız gibi dilerseniz sadece çarşaf veya sadece nevresim olarakta alabilirsiniz. İhtiyacınız olan otel tekstili ürünü otel nevresim takımlarımız yüksek yıkamaya dayanıklı ürünlerdir. %100 Pamuk ile dokunan nevresim kumaşları sanfor işlemi görmüştür.

Otel Tekstili Fiyat Listesi

Ürünlerimizin tamamı kendi üretimimizdir. Ürünlerimizi Türkiye ve tüm dünya ülkelerine göndermekteyiz. Ürünlerimiz markaları koruma altındadır, sevkiyatlarımızı müşterimizin fiyatlarını yükseltmemek adına kargo benzeri taşıma firmalarından göndermekteyiz. Otelinizin için gerekli olan tekstil malzemelerinin yer aldığı otel tekstili fiyat listemize bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Ankara Otel Tekstili Ürünleri

Üretici olan firmamızın otel tekstil ürünlerini ülkemizin 4 bir yanına satışını gerçekleştirmektedir. Kendi sitemizin haricinde e-ticaret pazar yeri alanlarında da ürünlerimizin satışını yapmaktayız. Markalarımızın tamamı tescilli marka olup, yerli üretim ürünlerdir. Ayrıca otel tekstili ürünlerimizi internet üzerinden siparişte verebilirsiniz.

Otel Tekstili İzmir Ürünleri

Tekstil ürünlerimiz farklı kumaş kalitelerinde olduğundan en yüksek yıkamaya uygun ürünlerimiz 83 tel nevresim takımı en az kaliteye sahip ürünlermiz ise 57 tel dokunmuş otel nevresim takımıdır. Firmamızın ürün gamını sürekli yükseltmek için çalışmaktadır. Ürünlerimiz farklı illerde bulunan müşterilerimiz için kargo veya diğer nakliye firmaları tarafından gönderi yapılmaktadır. İzmir bölgemiz için otel tekstili izmir ürünlerimiz den 63 tel nevresim takımı en çok tercih edilen ürünümüzdür.

Otel Tekstili İthal

Ürünlerimizin tamamı yerli üretimdir. Ürünlerimizi yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimiz tarafından güvenle kullanılmaktadır. Ürünlerimiz en yüksek kalitede saf pamuklar ile dokunmaktadır. Standart otel tekstili ürünlerimiz haricinde farklı ebat ve renklerle üretim yapabiliyoruz. Ülke içindeki tekstil firmları global çapta satış yapan otel tekstili ithal firmalar ile rekabet içerisindedir. Ülkemiz otel tekstili sektöründe kaliteyi uygun fiyatlar buluşturan nadir otel tekstili firmalarından biridir.